Mobile Place KONUM

DODGE CHALLENGER SRT HELLCAT

Bakım: 2.750 TL

BAKIM ÜCRETİ: 2.750TL
Bakım açıklaması; MOBİL-1 0 W 40 tan sentetik motor yağı,SRT Özel performans yağ filtresi,hava filtresi,HellCat yıllık denge ve performans kalibrasyon programlaması..Gerekiyor ise direksiyon yağı,gerekiyorsa fren yağı,isçilik,ön takım kuru yağlamaları dır)

TÜM ÜRÜNLERİMİZ BİRİNCİ KALİTEDİR.
BİRİNCİ KALİTE ÜRÜNLER ORJİNALİNE EŞDEĞER ÜRÜNLERDİR.
KULLANDIĞIMIZ ÜRÜNLER 1 YIL GARANTİLİDİR.
AÇIKLAMALARIMIZDA YAZILAN MARKA VE ÜLKELERİ GERÇEK BİLGİLERDİR.
DEĞİŞEN ESKİ ÜRÜNLER MÜŞTERİ BİLGİSİ OLMADAN HURDAYA ATILMAMAKTADIR VE ÖNCE MÜŞTERİLERİMİZE GÖSTERİLMEKTEDİR.
ARZU EDEN MÜŞTERİLERİMİZ,PARÇA DEĞİŞİM ESNASINDA ÜRÜNLERİN MARKALARINI KONTROL EDEBİLİR VE KENDİLERİ ONAYLADIKTAN SONRA ARAÇLARINA TAKTIRABİLİRLER.


Jeep markasının köklü tarihi ve tecrübesini İtalya daha ileriye götürmek amacı ile 2015 yılın hamle yapmıştır ve Jeep Markası el değiştirmiştir.Bu durumda jeep servisimiz sizlere daha iyi hizmet vermesi amacı ile Dodge Challenger ve Dodge Ram marka araçların bayiliğini almış ve garanti verme yetkisine sahip olmuştur.
Jeep Renegade bakım servisi ve jeep Rubicon bakım servisi,Jeep Grand Cherokee ve Jeep Compass marka araçların hizmetlerinde servisimizin personelleri 15 yılın üzerinde tecrübeye sahiplerdir.Chrysler 300 c ve Chrysler sebring markaları yedek parça stoklarında her tür ürün elimizde bulunmaktadır.
Servisimiz Hakkında genel donanım ve yetki bilgisidir; Sevgili müşterimiz, Jeep markasının köklü tarihi ve tecrübesini İtalya daha ileriye götürmek amacı ile 2015 yılın hamle yapmıştır ve Jeep Markası el değiştirmiştir. Bu durumda jeep servisimiz sizlere daha iyi hizmet vermesi amacı ile Dodge Challenger ve Dodge Ram marka araçların bayiliğini almış ve garanti verme yetkisine sahip olmuştur. Jeep Renegade bakım servisi ve jeep Wrangler Rubicon bakım servisi, Jeep Grand Cherokee ve Jeep Compass marka araçların hizmetlerinde servisimizin personelleri 15 yılın üzerinde tecrübeye sahipler dir. Jeep grand cherokee servis ve parça ve bakımı,Chrysler 300 c ve Chrysler sebring markaları yedek parça stoklarında her tür ürün elimizde bulunmaktadır. 1991 yılında Aşkın Jeep′in kuruluşu ile Servis yetkilimiz Ekrem Topallı,Jeep Chrysler Dodge ve amerikan marka araçların alım satım ve servis bakımı işlemlerine başlamıştır. 29. yılında Cadillac yetkili servisinide bünyesine alan Jeep Control, özellikle Dodge Challenger ve Dodge Ram marka araçlarında garanti yetkisine sahip İstanbul/Türkiye’de tek kuruluştur. Jeep acil yol yardım hizmetlerimiz ve Dodge acil yol yardım hizmetlerimiz kesintisiz devam etmekte dir. Dodge Challenger aksesuar ve jeep aksesuar konusunda firmamız zengin bir donanıma sahip tir. Jeep ekspertiz, dodge ekspertiz, WRANGLER Rubicon ekspertiz, jeep renegade ekspertiz, jeep compass expertiz konusunda servisimizin alternatifi olmadığını iddia etmekteyiz. Tüm sigorta şirketleri ile hasar onarım ve tamir anlaşmamız var dır. Tüm sigorta hasar onarım işlemlerini servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz. Jeep Control servisi Bostancı sanayi sitesinde kurulmuş ilk Jeep servisi olup,Jeep Chryler ,Dodge Challenger ve Dodge Ram Rebel servis garanti bakım ve Dodge Challenger Hellcat SRT tecrübesi konusunda Dodge yetkili servis İstanbul ve Türkiye genelinde iddialı servislerden biridir. Servisimiz 1,375 m büyüklüğünde tam donanımlı bir servistir. Chrysler jeep Servis bostancı olarak kendimizi geliştirerek devam edeceğimizde hiç şüpheniz olmasın. .

DODGE CHALLENGER HELLCAT YETKİLİ SERVİS BAKIM,DODGE RAM REBEL SERVİS PARÇA BAKIM VE GARANTİ