Mobile Place KONUM

DODGE CHALLENGER SRT HELLCAT

Bakım: 2.750 TL

BAKIM ÜCRETİ: 2.750TL .Bu fiyata dahil olan ürünler( MOBİL 0 W 40 motor yağı,SRT Özel yag filtresi,hava filtresi,gerekiyorsa direksiyon yağı,gerekiyorsa fren yağı,isçilik,ön takım kuru yağlamalarıdır)

TÜM ÜRÜNLERİMİZ BİRİNCİ KALİTEDİR.
BİRİNCİ KALİTE ÜRÜNLER ORJİNALİNE EŞDEĞER ÜRÜNLERDİR.
KULLANDIĞIMIZ ÜRÜNLER 1 YIL GARANTİLİDİR.
AÇIKLAMALARIMIZDA YAZILAN MARKA VE ÜLKELERİ GERÇEK BİLGİLERDİR.
DEĞİŞEN ESKİ ÜRÜNLER MÜŞTERİ BİLGİSİ OLMADAN HURDAYA ATILMAMAKTADIR VE ÖNCE MÜŞTERİLERİMİZE GÖSTERİLMEKTEDİR.
ARZU EDEN MÜŞTERİLERİMİZ,PARÇA DEĞİŞİM ESNASINDA ÜRÜNLERİN MARKALARINI KONTROL EDEBİLİR VE KENDİLERİ ONAYLADIKTAN SONRA ARAÇLARINA TAKTIRABİLİRLER.


Jeep markasının köklü tarihi ve tecrübesini İtalya daha ileriye götürmek amacı ile 2015 yılın hamle yapmıştır ve Jeep Markası el değiştirmiştir.Bu durumda jeep servisimiz sizlere daha iyi hizmet vermesi amacı ile Dodge Challenger ve Dodge Ram marka araçların bayiliğini almış ve garanti verme yetkisine sahip olmuştur.
Jeep Renegade bakım servisi ve jeep Rubicon bakım servisi,Jeep Grand Cherokee ve Jeep Compass marka araçların hizmetlerinde servisimizin personelleri 15 yılın üzerinde tecrübeye sahiplerdir.Chrysler 300 c ve Chrysler sebring markaları yedek parça stoklarında her tür ürün elimizde bulunmaktadır.
1991 yılında Aşkın Jeep′in kuruluşu ile Servis yetkilimiz Ekrem Topallı,Jeep Chrysler Dodge ve amerikan marka araçların alım satım ve servis bakımı işlemlerine başlamıştır.29. yılında Cadillac yetkili servisinide bünyesine alan Ekrem bey,özellikle Dodge Challenger ve Dodge Ram marka araçlarında garanti yetkisine sahip tek kuruluştur.
Jeep acil yol yardım hizmetlerimiz ve Dodge acil yol yardım hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir.Dodge Challenger aksesuar ve jeep aksesuar konusunda firmamız zengin bir donanıma sahiptir.Jeep exksertiz,dodge expertiz,rubicon ekspertiz,jeep renegade ekspertiz,jeep compass ekspertiz konusunda servisimizin alternatifi olmadığını iddia etmekteyiz.
Tüm sigorta şirketleri ile hasar onarım ve tamir anlaşmamız vardır.Tüm sigorta hasar onarım işlemlerini servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz.Jeep Control servisi Bostancı sanayi sitesinde kurulmuş ilk Jeep servisi olup,Jeep Chryler ,Dodge Challenger bakım tecrübesi konusunda İstanbul ve Türkiye genelinde en iddialı servislerden biridir.Servisimiz 1,375 m büyüklüğünde tam donanımlı bir servistir.Chrysler Servis bostancı olarak kendimizi geliştirerek devam edeceğimizde hiç şüpheniz olmasın.

DODGE CHALLENGER HELLCAT SERVİS BAKIM