Mobile Place KONUM

JEEP COMPASS

Bakım: 1.100

BAKIM ÜCRETİ DİZEL VE BENZİNLİ: 1.100 TL .Bu fiyata dahil olan ürünler(5.3 lt.Mobil 1 motor yağı,yağ filtresi,hava filtresi,gerekiyorsa direksiyon yağı,gerekiyorsa fren yağı,işçilik,ön takım kuru yağlamalarıdır)


Her 100.000 km ve katlarında triger seti değişmelidir. 2.570TL İŞÇİLİK DAHİL


Jeep Compass 2.0 lt.dizel Bakim standartları

Her 10.000 km ve katlarında periyodik bakım yapılmalıdır. 1,100 TL
Her 30.000 km ve katlarında V kayışı değişmelidir. 285TL
Her 50.000 km ve katlarında mazot filtresi değişmelidir.325TL
Her 100.000 km ve katlarında triger seti değişmelidir.2.570TL

Chrysler Sebring servis,Chrysler Sebring Bakım Acil Servis

Hizmet verdiğimiz Diğer Chrysler Araçlar

<

Servisimiz Hakkında genel donanım ve yetki bilgisidir; Sevgili müşterimiz, Jeep markasının köklü tarihi ve tecrübesini İtalya daha ileriye götürmek amacı ile 2015 yılın hamle yapmıştır ve Jeep Markası el değiştirmiştir. Bu durumda jeep servisimiz sizlere daha iyi hizmet vermesi amacı ile Dodge Challenger ve Dodge Ram marka araçların bayiliğini almış ve garanti verme yetkisine sahip olmuştur. Jeep Renegade bakım servisi ve jeep Wrangler Rubicon bakım servisi, Jeep Grand Cherokee ve Jeep Compass marka araçların hizmetlerinde servisimizin personelleri 15 yılın üzerinde tecrübeye sahipler dir. Jeep grand cherokee servis ve parça ve bakımı,Chrysler 300 c ve Chrysler sebring markaları yedek parça stoklarında her tür ürün elimizde bulunmaktadır. 1991 yılında Aşkın Jeep′in kuruluşu ile Servis yetkilimiz Ekrem Topallı,Jeep Chrysler Dodge ve amerikan marka araçların alım satım ve servis bakımı işlemlerine başlamıştır. 29. yılında Cadillac yetkili servisinide bünyesine alan Jeep Control, özellikle Dodge Challenger ve Dodge Ram marka araçlarında garanti yetkisine sahip İstanbul/Türkiye’de tek kuruluştur. Jeep acil yol yardım hizmetlerimiz ve Dodge acil yol yardım hizmetlerimiz kesintisiz devam etmekte dir. Dodge Challenger aksesuar ve jeep aksesuar konusunda firmamız zengin bir donanıma sahip tir. Jeep ekspertiz, dodge ekspertiz, WRANGLER Rubicon ekspertiz, jeep renegade ekspertiz, jeep compass expertiz konusunda servisimizin alternatifi olmadığını iddia etmekteyiz. Tüm sigorta şirketleri ile hasar onarım ve tamir anlaşmamız var dır. Tüm sigorta hasar onarım işlemlerini servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz. Jeep Control servisi Bostancı sanayi sitesinde kurulmuş ilk Jeep servisi olup,Jeep Chryler ,Dodge Challenger ve Dodge Ram Rebel servis garanti bakım ve Dodge Challenger Hellcat SRT tecrübesi konusunda Dodge yetkili servis İstanbul ve Türkiye genelinde iddialı servislerden biridir. * Chrysler 300 C * Chrysler Pt Cruiser * Chrysler Sebring * Chrysler Voyager * Chrysler 300 M * Chrysler Crossfire

Parça Fiyatları, Markaları, Ülkeleri ve Kalite Dereceleri
V kayışı 285 TL Gates veya Continental Orjinal
Polen filtresi 165 TL Fuji Marka karbonlu polen (1. Kalite Yerli ürün)
Ön fren disk takım 1.080 TL Brembo veya Ferodo (1. Kalite Alman ve İtalyan)
Ön fren balata 420 TL Ferodo(1. Kalite Alman ve Amerika)
Arka fren balata 420 TL Brembo veya Ferodo(1. Kalite Alman ve İtalyan )
Ön silecek takım 175 TL Valeo (1. Kalite Fransa)
Mazot filtresi 385 TL Mann,Mahle veya Bosch (1. Kalite Alman)
Klima gazı 220 TL Wutse veya Dupont (1.Kalite Almanya veya Belçika)
Şanzuman yağı 1,140 TL CVT (1.Kalite Alman)
Şanzuman filtre ve conta 375 TL Meyle (1.Kalite Almanya)
Ön,Arka difransiyel yağı(4X4 ARAÇLAR İÇİN) 590 TL (Abu araçlar 2012 yılından sonra Türkiyeye 2 çeker olarak gelmiştir!! Bu durumda 2012 sonrası araçların sadece ÖN difransiyel yağı değişmelidir FİYATI 245 TL DİR !!! ))