Mobile Place KONUM

JEEP LIBERTY KJ

Bakım: 1,050

BAKIM AÇILIMI;
BENZİNLİ 5.2 LT. DİZEL 7 LT. MOBİL MOTOR YAĞI,YAĞ FİLTRESİ,HAVA FİLTRESİ,GEREKİYOR İSE DİREKSİYON ,FREN YAĞLARI VE ÖN KURU YAĞLAMALARI

TÜM ÜRÜNLERİMİZ BİRİNCİ KALİTE ÜRÜNLERDİR VE 1 YIL GARANTİLİDİR (ORJİNALE EŞDEĞER ÜRÜNLERDİR)
DEĞİŞEN ESKİ PARÇALARINIZ, SİZ ONAYLAMADAN HURDAYA ATILMAMAKTADIR

DİZEL 2.8 LT. TRİGER SETİ 100 BİN KM VE KATLARINDA DEĞİŞMELİDİR FİYATI 2.650 TL
BENZİNLİ 3.7 LT. ARAÇLARDA TRİGER DEĞİŞMEZ.ZİNCİR SİSTEMLİDİR.

Parça Fiyatları, Markaları, Ülkeleri ve Kalite Dereceleri
BAZI PARÇA FİYATLARIMIZ (2021)
V kayışı 385 TL
Ön fren disk takım 1.180 TL
Ön fren balata 430 TL
Arka fren balata 420 TL
Ön silecek takım 225 TL
Klima gazı 320 TL
Şanzuman yağı 990 TL
Şanzuman filtre ve conta 445 TL
Ön,Arka difransiyel yağı 690 TL
Her 10.000 km ve katlarında periyodik bakım yapılmalıdır.
Her 30.000 km ve katlarında V kayışı değişmelidir.
Her 30.000 km ve katlarında ön ve arka difransiyel yağları değişmelidir.
Her 40.000 km ve katlarında şanzıman yağı ve filtreleri değişmelidir.
Her 50.000 km ve katlarında mazot filtresi değişmelidir.
Değerli müşterilerimiz,
Jeep Control, 29 yıllık bir geçmişe sahiptir.
Servisimiz, 1,575 m büyüklüğünde tam donanımlı bir servistir.
Servisimizin kurucusu 1991 yılında Aşkın Jeep′in kurucularından olan Ekrem Topallı’dır.
Jeep Control,29. yılında Cadillac Garanti Yetkisini bünyesine alan Jeep Control, özellikle DODGE CHALLENGER ,DODGE RAM, CHEVROLET SILVERADO , GMC SIERRA VE CHEVROLET CAMARO marka araçlarında garanti yetkisine sahip İstanbul/Türkiye’de tek kuruluştur.
Servisimiz, tüm sigorta şirketleri ile hasar onarım ve tamir anlaşmamız vardır. Tüm sigorta hasar onarım işlemlerini servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz.
Jeep markasının köklü tarihi ve tecrübesini İtalya daha ileriye götürmek amacı ile 2015 yılın hamle yapmıştır ve Jeep Markası el değiştirmiştir.
Bu durumda Jeep servisimiz sizlere daha iyi hizmet vermesi amacı ile Dodge Challenger ve Dodge Ram marka araçların GARANTİ verme yetkisine sahip olmuştur. Sıfır KM araçlarınızın bakım onarımları servisimiz tarafından yapılması koşulu ile garanti hizmetlerini tarafımızca kesintisiz alabileceksiniz.
DODGE CHALLENGER Garanti bakım ve servis hizmetleri sadece tarafımızca verilmektedir.
Dodge Challenger parça ve Dodge Challenger arıza tespitleri Dodge Ram parça bakım hasar onarım Dodge ram acil hizmetlerimiz Türkiye’nin 7 bölgesinde temsilcilerimiz sayesinde hizmetlerinizi alabileceğiniz antlaşmalarımız vardır.
Jeep Renegade bakım servisi ve Jeep Wrangler Rubicon bakım servisi, Jeep Grand Cherokee ve Jeep Compass marka araçların hizmetlerinde servisimizin personelleri 18 yılın üzerinde tecrübeye sahipler dir. Jeep grand cherokee servis ve parça ve bakımı, Chrysler 300 c ve Chrysler sebring markaları yedek parça stoklarında her tür ürün elimizde bulunmaktadır.
Jeep acil yol yardım hizmetler imiz ve Dodge acil yol yardım hizmetlerimiz kesintisiz devam etmekte dir. Dodge Challenger aksesuar ve jeep aksesuar konusunda firmamız zengin bir donanıma sahip tir. Jeep ekspertiz, dodge ekspertiz, WRANGLER Rubicon ekspertiz, jeep renegade ekspertiz, jeep compass expertiz konusunda servisimizin alternatifi olmadığını iddia etmekteyiz.
Jeep Control servisi Bostancı sanayi sitesinde kurulmuş ilk Jeep servisi olup,Jeep Chryler ,Dodge Challenger ve Dodge Ram Rebel servis garanti bakım ve Dodge Challenger HellCat SRT tecrübesi konusunda Dodge yetkili servislere eş değer kapasitede İstanbul ve Türkiye genelinde iddialı servislerden biridir.
Chrysler jeep, özellikle Chrysler 300c dizel araçlar üzerinde çok iyi bir donanıma sahip Jeep Servisimiz, Jeep Bostancı bölgesinde en iddialı servistir.
2021 son güncel eğitimlerimizi HYBRID VE ELEKTRIKLI araçlar konusunda eğitimimizin bir kısmını tamamlamış durumdayızdır.
Jeep servis bakım ve hasar hizmetlerimiz mevcut tur.
Chrysler servis Bostancı olarak tüm sigorta şirketleri ile anlaşma ve hasar hizmetlerini vermekteyiz.
Acil jeep yol yardım ve acil bakım hizmetleri tarafımızca verilmektedir.
Jeep Renegade servis bakım,Jeep Rubicon servisi ve bakımı,Jeep Grand Cherokee servisi ve bakımı,Jeep Compass servisi ve bakımı en uygun fiat ve kalite ile servisimiz ce verilmektedir.
Bostancı Chrysler Dodge servis olarak hizmet veren firmamız,Jeep Chrysler Dodge ve Amerikan marka araçların alım satım ve servis bakımı işlemlerine de başlamıştır.JEEP CHEROKEE KJ 2006,2005,2003,2004 TÜRK


Hizmet verdiğimiz diğer jeep grupları ;
Jeep Cherokee Liberty 3.7lt. Bakim Servis,servisi Standartları
* Jeep Liberty cherokee servisleri ve bakımları * Jeep Commander servisleri acil yol yardımı * Jeep Patrio servis be bakımt * Jeep Compass * Jeep Wrangler Rubicon servisi ve bakımı