Mobile Place KONUM

JEEP® RENEGADE

Bakım: 900

BAKIM ÜCRETI: 900TL Kapsadigi parçalar ( 4lt. Mobil 5W30 motor yagi,yag filt.,hava filt.,gerekiyorsa direksiyon yagi,gerekiyorsa fren yagi,isçilik,ön takim kuru yaglamalari)

Triger seti : Her 100.000 km ve katlarinda değişmelidir.Ücreti:1,470 TL(Isçilik Dahil)


BAKIM PARÇA FIYATLARI
Hava filtresi : 145TL
Polen filtresi : 115 TL
V Kayisi : 172TL
Ön fren balatalarI: : 390TL
Arka fren balatalarI: : 370TL
Ön fren diskleri : 880TL
Ön silecek takımı : 115TL

DUYURU: Jeep Control de Renegade Kışlık Bakım Kampanyası Başladı... Renegade Bakımlarınızda Kışlık Antifriz ve Polen Filtresi Hediye... Randevunuzu Oluşturmayı Unutmayın ve Bu Fırsatı Kaçırmayın...

Jeep markasının köklü tarihi ve tecrübesini İtalya daha ileriye götürmek amacı ile 2015 yılın hamle yapmıştır ve Jeep Markası el değiştirmiştir.Bu durumda jeep servisimiz sizlere daha iyi hizmet vermesi amacı ile Dodge Challenger ve Dodge Ram marka araçların bayiliğini almış ve garanti verme yetkisine sahip olmuştur. Jeep Renegade bakım servisi ve jeep Rubicon bakım servisi,Jeep Grand Cherokee ve Jeep Compass marka araçların hizmetlerinde servisimizin personelleri 15 yılın üzerinde tecrübeye sahiplerdir.Chrysler 300 c ve Chrysler sebring markaları yedek parça stoklarında her tür ürün elimizde bulunmaktadır. 1991 yılında Aşkın Jeep′in kuruluşu ile Servis yetkilimiz Ekrem Topallı,Jeep Chrysler Dodge ve amerikan marka araçların alım satım ve servis bakımı işlemlerine başlamıştır.29. yılında Cadillac yetkili servisinide bünyesine alan Ekrem bey,özellikle Dodge Challenger ve Dodge Ram marka araçlarında garanti yetkisine sahip tek kuruluştur. Jeep acil yol yardım hizmetlerimiz ve Dodge acil yol yardım hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir.Dodge Challenger aksesuar ve jeep aksesuar konusunda firmamız zengin bir donanıma sahiptir.Jeep exksertiz,dodge expertiz,rubicon ekspertiz,jeep renegade ekspertiz,jeep compass ekspertiz konusunda servisimizin alternatifi olmadığını iddia etmekteyiz. Tüm sigorta şirketleri ile hasar onarım ve tamir anlaşmamız vardır.Tüm sigorta hasar onarım işlemlerini servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz.Jeep Control servisi Bostancı sanayi sitesinde kurulmuş ilk Jeep servisi olup,Jeep Chryler ,Dodge Challenger bakım tecrübesi konusunda İstanbul ve Türkiye genelinde en iddialı servislerden biridir.Servisimiz 1,375 m büyüklüğünde tam donanımlı bir servistir.Chrysler Servis bostancı olarak kendimizi geliştirerek devam edeceğimizde hiç şüpheniz olmasın.